Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Autoři


Tato strana slouží pouze pro autory odkazovaných videií.


Na odkazu je­li Vaše dílo chráněno Vaším autorským právem a neumístili jste jej na tuto odkazovanou stránku? Sdělte nám prosím tuto informaci prostřednictvím našeho krátkého formuláře. Pouze za předpokladu, že nechcete abychom na toto video dále odkazovaly.

Náležitosti v souladu s pravními předpisy EU,ČR a DMCA

Podání oznámení podle zákona DMCA odebrání odkazu chráněného autorskými právy, pro držitele autorských práv. SledujuTrailery.cz respektuje duševní vlastnictví autorů na odkazovaných videií. Pokud se domníváte, že vaše dílo chráněné autorskými právy bylo zkopírováno a je přístupné na webové stránce na niž odkazujeme, který představuje porušení autorských práv, nahlaste nám domnělé porušení Vašich autorských práv.

Poskytněte nám náležité informace:

  • 1. Úplný popis díla chráněného autorskými právy či jiného duševního vlastnictví, jehož se dle vašeho tvrzení porušení týká
  • 2. Elektronický nebo fyzický podpis osoby pověřené jednat v zastoupení vlastníka autorských práv či jiného duševního vlastnictví
  • 3. Popis kde na této webové stránce SledujuTrailery.cz se nachází odkaz, jehož se dle vašeho tvrzení porušení týká
  • 4. Vaše jméno, adresu, telefonní číslo a e­mailovou adresu(slouží pouze pro kontaktování z naší strany pro bližší informace a odpovědi na Váš zaslaný podnět)
  • 5. Vaše prohlášení, že se v dobré víře domníváte, že sporné používání není autorizováno vlastníkem autorských práv, jeho agentem, či zákonem Prohlášení podepsané vámi, učiněné s vědomím trestní postižitelnosti za křivopřísežnictví, že výše uvedené informace ve vašem oznámení jsou přesné, a že jste vlastníkem autorských práv či duševního vlastnictví, nebo jste pověřeni jednat v zastoupení vlastníka autorských práv či duševního vlastnictví.
  • 6. Na Váš podnět bude odpovězeno do 15­ti pracovních dnů.Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku